Teknologji

Google publikon listen me fjalėt mė tė klikuara pėr vitin 2016

0

Google ka publikuar listėn e tij vjetore tė kėrkimeve mė popullore gjatė 2016 duke na dhėnė njė panoramė tė thjeshtė mbi psikikėn e njė kombi.

Nė 2016, paratė, muzika dhe katastrofa natyrore janė tre fjalėt mė tė klikuara nė formėn e fjalėve “Powerball”, “Prince” dhe “Hurricane Matthew...

Ja webi qe gjen cili eshte binjaku yt ne bote

0

Thonë që për çdonjërin prej nesh, ka një kopje identike diku në botë. 

E nëse jeni kurioz të gjeni sozinë tuaj, një faqe web është hapur së fundmi ku mund të kërkoni personin “binjak&rd...

Tė Fundit
Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė
Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė
''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''
''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''
Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn
Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn
''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn