Kinema

Sharon Stone rrėfen:"Si ma ndryshoi jetėn Basic Instict"

0

Per te gjithe ata qe kane pare filmin e njohur "Basic Instict" i prodhuar ne vitin 1992 nga Paul Verhoeven, shkruar nga Joe Eszterhas dhe interpretuar nga Michael Douglas e Sharon Stone, nuk kane si mos te kujtojne skenen kur aktorja e famshme nderron kembet para hetuesve me nje cigare ne dore.<...

Naomi Watts rrėfen:"Isha e frikėsuar tė luaja rolin e Dianės"

0

Ne prag te prezantimit te filmit kushtuar princeshes Diana, ku rolin e saj e luan Naomi Watts, e cila ka rrefyer emocionet e saj per kete film por edhe friken.

Sipas aktores te luash kete film nuk ishte aspak e lehte. Ajo ka thene se ndihej e frikesuar per te luajtur kete film. Duke pa...

Tė Fundit
Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė
Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė
''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''
''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''
Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn
Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn
''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn