Kinema

Sharon Stone rrëfen:"Si ma ndryshoi jetën Basic Instict"

0

Per te gjithe ata qe kane pare filmin e njohur "Basic Instict" i prodhuar ne vitin 1992 nga Paul Verhoeven, shkruar nga Joe Eszterhas dhe interpretuar nga Michael Douglas e Sharon Stone, nuk kane si mos te kujtojne skenen kur aktorja e famshme nderron kembet para hetuesve me nje cigare ne dore.<...

Naomi Watts rrëfen:"Isha e frikësuar të luaja rolin e Dianës"

0

Ne prag te prezantimit te filmit kushtuar princeshes Diana, ku rolin e saj e luan Naomi Watts, e cila ka rrefyer emocionet e saj per kete film por edhe friken.

Sipas aktores te luash kete film nuk ishte aspak e lehte. Ajo ka thene se ndihej e frikesuar per te luajtur kete film. Duke pa...

Të Fundit
Historia e Qazimit, pompistit që po lufton koronavirusin në Itali
Historia e Qazimit, pompistit që po lufton koronavirusin në Itali
Situata e koronavirus rrezikon funksionimin e Whatsapp
Situata e koronavirus rrezikon funksionimin e Whatsapp
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë
''Biznesi i nuseve'' U premtojnë vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
''Biznesi i nuseve'' U premtojnë vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
Zbardhet dëshmia e 32 vjeçarit që ndiqte Luana Vjollcën me ''Fiat Punto''
Zbardhet dëshmia e 32 vjeçarit që ndiqte Luana Vjollcën me ''Fiat Punto''
''Fitoj nga 100 euro në ditë me këta Rilindasit e k***''
''Fitoj nga 100 euro në ditë me këta Rilindasit e k***''
Marjana Kondi tregon për mesazhin që e 'sikletosi' me Ilir Metën
Marjana Kondi tregon për mesazhin që e 'sikletosi' me Ilir Metën