Blog

''Deputetė tė Partisė Socialiste mė kanė bėrė poezi''

0

“I kėrkoj falje kė mund tė kem ofenduar pa dashje, pėrveē Taulant Ballės. Ai nuk e meriton”.

Ish-kryetarja e Kuvendit pėr tetė vitet e Partisė Demokratike nė pushtet ka deklaruar kėshtu nė njė intervistė nė emisionin “Pasdite nė Top Channel”.

Jozefina Topalli, e njohu...

Rrėfehet gruaja e varfėr Indiane: Si mė shėroi Nėnė Tereza

0

Rregullat strikte tė Vaktikanit kėrkojnė qė pėr tė arritur deri tek Shenjtėrimit duhet tė provohen dy mrekulli tė verėtuara katėrcipėrish edhe nga ana shkencore.

Edhe pse nė njė hark tė shkurtėr kohorė nga vdekja e Nėnė Terezės, kėto mrekulli tashmė janė provuar e cila u Lumturua nė vi...

Tė Fundit
Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė
Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė
''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''
''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''
Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn
Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn
''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn