Auto

Protesta e Opozitės, Meta: Mund tė takohem me Bashėn

0

Kreu i LSI-sė Ilir Meta i ka dhene pergjigje thashethemeve qe po qarkullojne keto dite se mes tij, pas darkes ne kryeminstri me Ramen, do te kete nje takim mes tij dhe liderit te opozites Lulzim Basha.

Ēani: Gojėt e liga thonė se sė shpejti pritet tė ketė njė darkė mes teje dhe L...

Dita e katėrt protestės, Basha: Pse po kėrkojmė rrėzimin e qeverisė

0

Nė bashkėbisedimin me protestuesit, nė ditėn e katėrt tė protestės, Lulzim Basha iu pėrgjigj atyre qė vunė nė dyshim se pėrse opozita kėrkon njė qeveri teknike.

Tė gjitha institucionet kanė rėnė, tha Basha, ndaj kėrkesa pėr njė qeveri teknike ėshtė garantimi i zgjedhjeve tė lira dhe t...

Tė Fundit
Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė
Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė
''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''
''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''
Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn
Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn
''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn
Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn