VIP Shqip

Era Istrefi pushton mediat evropiane me këngën "Bon Bon"

0

Era Istrefi ka arritur nivele qe kengetare te tjere shqiptare (me treg muzikor shqiperi, kosove e rrethina) nuk kane arritur mepare.

E lindur me 4 korrik 1994, Era do te ngjise shkallet e susksesit me shpejt se motra e saj e madhe Nora e cila eshte po ashtu e njohur per muziken e saj....

Të Fundit
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Rjetet sociale mbushen me Fake News mbi Koronavirus
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Dhunoi të ëmen, këngëtarja shqiptare dënohet me 6 muaj burg
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë
Kina dhe Europa do të ndërtojnë një bazë në Hënë
''Biznesi i nuseve'' U premtojnë vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
''Biznesi i nuseve'' U premtojnë vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''
Zbardhet dëshmia e 32 vjeçarit që ndiqte Luana Vjollcën me ''Fiat Punto''
Zbardhet dëshmia e 32 vjeçarit që ndiqte Luana Vjollcën me ''Fiat Punto''
''Fitoj nga 100 euro në ditë me këta Rilindasit e k***''
''Fitoj nga 100 euro në ditë me këta Rilindasit e k***''
Marjana Kondi tregon për mesazhin që e 'sikletosi' me Ilir Metën
Marjana Kondi tregon për mesazhin që e 'sikletosi' me Ilir Metën
''Le Iene'' sjell dy histori të trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
''Le Iene'' sjell dy histori të trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
Messenger nuk do të funksionojë në këto sisteme smartfonësh
Messenger nuk do të funksionojë në këto sisteme smartfonësh