Zimbabve, zhvillohet mister shėmtia. Ka akuza pėr trukim
Publikuar me: Diele, 22 Nėntor 2015 21:46
zoom Njė burrė i papunė u kurorėzua si njeriu mė i shėmtuar nė Zimbabve.

Por konkursi pati polemika pasi njė prej konkurrentėve pretendonde se ishte mė i shėmtuar se fituesi dhe akuzoi jurinė se e kishte paracaktuar zgjedhjen.

Maison Sere, tė cilit i mungojnė disa dhėmbė i mundi pesė konkurrentėt e tjerė dhe fitoi ēmimin 500 dollarėsh si Mister Shėmtaraqi, njė shumė e konsiderueshme nė njė vend qė ka njė papunėsi tepėr tė lartė.

Por Uilliam Masvinu, qė e ka fituar tre herė Mister Shėmtaraqin i cili u shpėrblye me 100 dollarė pėr vendin e dytė sivjet, e akuzoi jurinė se e kishte fiksuar ēmimin mė pėrpara.
Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: mapo.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 534 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!