VIDEO/  Ciljeta ofendon gazetaret dhe ikën nga emisioni
VIDEO/ Ciljeta ofendon gazetaret dhe ikën nga emisioni
Publikuar me: 03 Mar 2017

Marrëdhëniet mes personazheve të showbiz-it dhe gazetarëve nuk kanë shkuar gjithmonë mirë sidomos kur këta të fundit kërkojnë të dinë më shumë mbi jetën private.

E pikërisht një gjë e tillë ka ndodhur në xhirimet e e puntatës së parë të sezonit të ri të emisionit “Thumb” në “ABC News” që drejtohet nga Fatma dhe Aulona.

Në videon e siguruar nga Prive, e ftuar ka qënë Çiljeta e cila është revoltuar ndaj gazetareve pasi ato e kanë pyetur për një temë të “nxehtë”.

Insistimi i gazetareve ka bërë që Çiljeta të largohet nga studio. E kontaktuar nga Revista Who Çiljeta tha se nuk dëshiron ta zgjasë më këtë temë.

“Qenkeni budallaçka ju, ik me se ika fare, legenat e dreqit”, -u shpreh ajo duke u ngritur nga karrigia e intervistës.

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 858 here

Tags:
Imazhe nga Artikulli


Video nga Artikulli

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI: