Tv Klan, starton emisioni “Stop”
Publikuar me: Hėnė, 04 Janarė 2016 18:05
zoom Starton sonte nė mbrėmje nė Televizionin Klan emisioni investigativ “Stop”. Autorėt dhe moderatorėt premtojnė skup qė nė puntatėn e parė.

Vecc fenomeneve shqetėsuese tė prezantuara me sarkazėm, Sajmir Kodra dhe Gentjan Zenelaj thonė se investigimet dhe kamerat e fshehta do tė jenė pjesė e programit, nė emėr tė sė vėrtetės dhe interesit tė publikut.

Pas kuintave ka kohė qė punohet dhe ccdo gjė duket gati pėr tė thėnė “mirėmbrėma”-n e parė.

Me studion, ndriccimin, materialet janė bėrė dhe provat e fundit, por djemtė e “Stop-it” duken tejet tė rezervuar pėr t’i bėrė publike detajet.

Gjithccka do tė zbulohet nė orėn 20:05 minuta. Nė studion gjigande nė krah tė Sajmirit dhe Gentit do tė jenė dhe dy bukuroshe, pėr t’i dhėnė freski programit, por edhe me to publiku do tė prezantohet vetėm nė mbrėmje.

Ndaj “Stop” ccdo gjėje tjetėr. Nė orėn 20:05 nis programi mė i ri nė Tv Klan.
Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: tvklan.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 1063 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!