Tiranė, vidhet shtėpia e Getoar Selimit
Publikuar me: Hėnė, 25 Korrik 2016 18:23
zoom Dy persona janė vėnė nė pranga kėtė tė hėnė nga policia e Tiranės pasi akuzohen pėr vjedhje.

Bėhet fjalė pėr shtėpinė qė kėngėtari nga Kosova Getoar Selimi ka nė Tiranė.

Aty ai jeton sė bashku me prezantuesen e njohur tė ''Procesi Sportiv'' Marina Vjollca.

E pėrditėshmja “Panorama” mėson se hajdutėt kanė arritur tė marrin njė orė qė kushton 35 mijė euro.

Burimet thanė pėr gazetėn se dy tė arrestuarit janė tė moshės 17 dhe 20 vjeē.

17 vjeēar me inicialet D.K, mėsohet se ėshtė autori i grabitjes. Ai ka arritur tė futet nė banesėn e kėngėtarit dhe ka marrė orėn, tė cilėn mė pas ia ka dhėnė tė arrestuarit tjetėr, 20-vjeēarit Mėrgim Lala.

Mėsohet se ora ėshtė gjetur gjatė kontrollit nė banesėn e 20-vjeēarit.

Dy tė arrestuarit janė nga Kamza.
Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 464 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!