Skenė e sikletshme ne emisionin e humorit 2XL
Publikuar me: Shtunė, 19 Nėntor 2016 21:03
zoom Modelja e njohur Aurela Hoxha ka qenė e ftuar tek spektakli i humorit “Apartamenti 2XL”.

Mirėpo ndėrsa ajo po pėrformonte me djemtė e 'apartamentit' njė skenė disi e sikletshme ka ndodhur mes saj aktorit Albano Bogdo.

Gjatė numrit tė tyre Albano i ka vendosur kokėn e tij midis kėmbėve tė saj.

Kaq ka mjaftuar qė salla tė nisi ovacionet...
Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: Lapsi.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 586 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!