Netėt e nxehta tė Bleona Qeretit me Erik Fullanin, deklarohen ''ēift''
Publikuar me: Shtunė, 09 Prill 2016 19:05
zoom

Nuk dihet ende se ku janë njohur këngëtarja Bleona Qereti dhe djali 22-vjeçar i ish-guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Adrian Fullani, por fakt është që duken shumë të lumtur e të ekzaltuar pranë njëri-tjetrit.

Edhe pse kanë një diferencë moshe prej 15 vitesh, ata nuk e ndiejnë aspak këtë hendek vitesh, ndërsa kanë qenë duke u argëtuar në një klub nate në Tiranë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Eriku, djali që në kohën e të Atit Gvuernator shihej në festa të fshinte djersët me 500 euro-she, pasi ka humbur edhe peshën, mund të konsiderohet ndër djemtë më të pëlqyer të femrave në Tiranë.

Ai ka postuar mesditën e djeshme një video disaminutëshe, nga mesnata argëtuese me Bleonën.

Të dy dukeshin në formë, Eriku tymoste një puro dhe shoqëronte artisten duke shoqëruar të dy këngën e famshme në sfond “How deep is your love” nga Calvin Harris & Disciples.

Siç duket, ata qëllimisht kanë zgjedhur të filmojnë pjesë nga kjo këngë e cila flet për dashuri të thellë, të cilën nuk kanë nguruar që ta ndajnë me miqt e tyrë.

Këtij fakti i shtohet dhe kërcimi i nxehtë që ka shoqëruar ''çiftin'' në momentin e filmimit ku ata duken mjaft të lumtur.

Një tjetër detaj që vlen për tu përmendur është edhe mbishkrimi që shoqëron videon në instagram:

''Na thanë qe jemi me t'bukrit e clubit, se di tashi ju e dini...''

Kjo dëshirë për konfirmim nga të tjerët, është bërë me kast nga Eriku, duke dëshmuar se është i hapur ta komentojnë si çift me Bleonën.

Djali i Fullanit duket se gjithmonë e më shumë është afër artistëve shqiptarë, siç është edhe rasti me reperin e njohur Noizy.

Ai pranoi të ishte pjesë e klipit të tij të ri, duke u shfaqur ne skenat e “Grande” me Benz­in e tij luksoz.

Prezenca e tij në klipin e Noizy­t bashkë me djemtë e grupit OTR bëri përshtypje, pasi deri tani nuk dihej që ata ishin miq.

Por deri në këto momente, nuk e kishim parë Erikun me ndonjë femër VIP, edhe pse në rrjetet sociale bie në sy për jetën luksoze që bën dhe formën ideale fizike që ka arritur, pas transformimit në fizikun e tij.

https://www.instagram.com/p/BD8DkCAB9yY/


Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 674 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!