Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës
Ndahet nga jeta bashkëshorti i Irma Libohovës
Publikuar me: 17 Mar 2017

Ndërron jetë bashkëshorti i këngëtares Irma Libohova, aktori Besnik Kaso.

Mësohet se Kaso është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme, pas një sëmundjeje të rëndë.

Irma kishte 32 vite martesë me aktorin, nga e cila lindën edhe një djalë, me emrin Ataol.

 Besniku ishte i njohur për publikun shqiptarë pasi ka luajtur në disa filma, si “Streha e Re” etj.

Ndërkohë kujtojmë se para dy ditësh Irma u përfshi në një debat publik me një organizator koncertesh, duke e akuzuar këtë të fundit se nuk i kishte shlyer shumën e plotë të parave të cilën i detyrohej.

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 960 here

Tags:
Imazhe nga Artikulli


Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI: