Mbretėresha Elizabetė e Britanisė kėrkon shofer
Publikuar me: Premte, 20 Shkurt 2015 20:12
zoom Mbretėresha Elisabetė ėshtė duke kėrkuar pėr njė shofer tė ri qė ėshtė nė gjendje tė mbetet "i qetė edhe kur ėshtė nėn presion." Po, sepse me gjithė atė trafik gjithnjė e mė 'zvarritės' nė Londėr, sovrania ka nevojė pėr dikė ekspert qė ta ēojė nė kohė takimet zyrtare.
Duke u pėrpjekur qė tė shmangė atė ēfarė ndodhi dje kur Elizabeta e gjeti veten nė nė mes tė rrugės duke shkuar nė njė ceremoni nė Trafalgar Square.

Shofer i ri nuk do tė marrė ndonjė rrogė veēanėrisht tė lartė, siē ėshtė tradita e stafit mbretėrorė. Do tė paguhet 23-24mijė paund nė vit, rreth 32 mijė euro. Do tė duhet tė punojnė pėr 48 orė nė javė dhe mund tė pėrfitojė nga vaktet e mensės sė Pallatit.
Tags:

Burimi: veriu.com | Editor: Redaksia Online | Lexuar 845 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!