Kur Dua Lipa ishte e dashura e reperit shqiptar (foto)
Kur Dua Lipa ishte e dashura e reperit shqiptar (foto)
Publikuar me: 11 Gus 2016

Sot ajo është një këngëtare me famë botërore, por kur nuk ishte e tillë, 'lidhja' e saj me vendin e origjinës ishte më e fortë.

Po flasim për yllin më të ri të pop-it, Dua Lipa, artisten e lindur në Londër nga prindër shqiptare nga Kosova.

Përpara se këngëtarja 21 vjeçare të bëhej e famshme, ka qenë e dashura e një këngëtari shumë të njohur shqiptar, i cili është mjaft i përfolur kohët e fundit në media.

Bëhet fjalë për reperin Ledri Vula.

Lidhja mes tyre nuk ka zgjatur shumë pasi reperi në atë periudhë, rreth 4 vite më parë, kishte shumë ftesa për koncerte e flirte me vajza ndërsa Dua ishte ende e panjohur për publikun.

Gjithsesi me famën që Lipa ka sot në botë, Vula vetëm mund ta ëndërrojë atë në kujtimet e kaluara.

Burimi: Joq Editor: Redaksia Online Lexuar 832 here

Tags: dua lipa

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI: