Foto/ Kryetarėt e FRESSH nė rrethe shpėrndajnė video porno nė Whatsapp
Publikuar me: Diele, 26 Mars 2017 12:06
zoom

Një nga kryetaret e FRESSH ka dërguar video porno në grup-chatin e hapur nga 61 kryetarët e Forumit Rinor Eurosocialist ku të rinjtë nxjerrin njoftimet për aktivitete politik.

Pas këtij momenti newsbomb.al ka kontaktuar kryetarin e FRESSH Elio Hyska dhe sekretaren e Partisë Socialiste, por asnjëri prej tyre nuk ka dashur të flasë rreth kësaj çështje.

Në foton e publikuar nga Politiko.al është fshirë numri dhe emri i vajzës, por  jo identiteti i organizatës politike, pjesë e së cilës ajo është Forumit Rinor Eurosocialist Shqiptar.

Fotoja per rastin ne fjale duket qe eshte derguar nga vete vajza qe ka shperndare materialin pornografik, pasi poshte saj shkruhet se ajo nuk mund te postoje me ne grup, pra eshte perjashtuar nga grupi i whatsapp.


Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 1018 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!