Flet mbesa e Berishės: Si reagoi gjyshi kur mė pa me pirsing nė hundė
Publikuar me: Shtunė, 12 Nėntor 2016 15:05
zoom E pagėzuar nga shtypi dhe portalet online si ‘Supermbesa’ e Berishės, Dasara Malltezi, vajza e vajzės sė ish kryeministrit, ka qenė e ftuar kėtė tė premte nė “Oktapod” nė Vizion Plus, ku ka folur gjatė pėr projektet e saj, tė ardhmen, prindėrit dhe gjyshin.

Ajo si gjithnjė ėshtė treguar e drejtpėrdrejtė nė pėrgjigjiet e saj pavarsisht se ishte njė intervistė qė fliste rreth familjes sė saj.

Pyetjes nėse do e votonte Sali Berishėn nėse nuk do e njihte, ajo pėrgjigjet:

“Nėse nuk do ta njihja Sali Berishėn, varet sa tė ulėta mi ofron taksat”.

Ajo ka folur edhe pėr sulmin e vazhdueshėm qė ka marrė nga media duke e ka quajtur si formė qė njėrėz tė ndryshėm kanė pėrdorur pėr tė sulmuar gjyshin e saj, Sali Berishėn.

Dasara ka treguar edhe reagimin qė pati gjyshi i saj kur pa qė kishte ndryshuar modelin e flokėve dhe kishte vėnė pirsing nė hundė.

“Kur bėra restat (model flokėsh), gjyshi i pa edhe mė tha, '' i ke bėrė flokėt si cerdhe zogjsh''. Po ashtu edhe kur mė pa pirsing, vetėm qeshi”.

Ndėrsa pyetjes pėr raportin qė ka me Armina Mevlanin, partneren e dajės sė saj, dhe se a ishte dakord me kėtė lidhje, ajo tregon se nuk ka rėndėsi mendimi i saj por lumturi a e dajės.

E pyetur nėse do tė merret me politikė ajo shprehet se nuk e mendon veten nė politikė, sepse sipas saj, pushteti me kalimin e kohės tė korrupton.( Njė ide qė nuk dihet nėse ėshtė pritur mirė nga gjyshi Berisha).

Ndėrkohė sa i takon jetės sė saj private, Dasara ka treguar se nuk ka njė tė dashur sepse tani ka kohėn pėr tė punuar fort dhe pėr t’u bėrė dikush.
Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 638 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
100%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!