“Fiks Fare” rifillon me gay-test
“Fiks Fare” rifillon me gay-test
Publikuar me: 06 Sht 2016

Megjithese vemendja e shumices se shqiptareve ka qene te ndeshja mes Shqiperise dhe Maqedonise, nuk ka kaluar ne heshtje puntata e emisionit investigativ “Fiks Fare” ne Top Channel.

Ne nje moment të gjithë jane shokuar kur dy drejtuesit e rinj të emisionit ''investigativ'', Dorian Ramaliu dhe Devis Muka, jane puthur në buzë me njeri- tjetrin perballe kameras.

“Ne jemi ata që do të drejtojmë Fiks Fare, hajde ta nisim me një puthje nga ato që i kanë lezet burrave”, ka thënë Devisi duke puthur në buzë kolegun e tij, Ramaliu.

Tani se çfarë u ka lezet burrave normalë, ajo dihet, por këtë te dyshes së re të ''Fiksit'' nuk dimë si ta klasifikojmë ?!

Si shaka, si punë qefi, si diçka normale, apo si taktikë e drejtuesve të emisionit për të rënë në sy, pasi audienca e tyre gjatë kohëve të fundit ka qenë në nivele shumë të ulëta. Ndoshta një puthje mes meshkujve është një zgjidhje për këtë...?

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 714 here

Tags:
Imazhe nga Artikulli


Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI: