E urta Floriana Garo, puthje e kafshim buzësh me ish-banoren e ‘Big Brother’
E urta Floriana Garo, puthje e kafshim buzësh me ish-banoren e ‘Big Brother’
Publikuar me: 25 Jan 2017

Dihet tashmë se në momentin që dikush bëhet personazh publik, jeta private apo ngjarje të të shkuarës mund të bëhen objekt diskutimi në media e rrjetet sociale.

Edhe pse pamja e jashtme dhe sjellja para kamerës mund të duket engjëllore, shumë personazhe të ekranit fshehin diçka nga e kaluara e lirë.

Viktima e radhës është moderatorja simpatike Floriana Garo e cila deri më sot ka ruajtur një imazh të mirë e pa skandale në sytë e publikut.

Por ama puthja dhe kafshimi pasionant i buzëve me Ilda Gegën  (e sjellë sërish në skenë ia ka hequr petkun e vajzës së ''rregullt'' bukuroshes se Tv Klan.

Foto fillimisht ka dalë që në periudhën kur ish-banorja e “Big Brother” doli nga shtëpia, kohë kur Floriana nuk njihej, por sot mund të themi se është e kundërta, pasi është moderatorja ajo që ‘preket’.

Nga komentet e shkruara krah fotos kuptohet lehtë se komentuesit apo ndjekësit e saj kanë mbetur disi të zhgënjyer nga një pamje e tillë, të cilën deri më sot nuk e kishin imagjinuar për Florianën.

Gjithsesi, pavarësisht reagimit të parë të komentuesve, një fotografi e tillë nuk ka asgjë të keqe…fundja, për sa kohë të ketë pasion dhe dashuri aq më e bukur është një marrëdhënie… edhe mes shoqesh, shkruan Blitz.

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 1090 here

Tags:
Imazhe nga Artikulli


Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus dy? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI: