Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)
Publikuar me: Shtunė, 01 Prill 2017 19:12
zoom

Tashmë 1 prilli njihet në të gjithë boten si dita e gënjeshtrave .

Në këtë datë zakonisht të gjithë pregaditin nga një ''befasi'' për të njohurit e tyre në formë shakaje.

Por nuk është e thenë që ato të bëhen vetëm në menyre verbale.

Më poshte keni disa fotografi qe jane perdorur per te bere nje rreng diten e 1 prillit.


Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 770 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!