Dashnor Diko i shpėtoi atentatit nė Berlin
Publikuar me: Martė, 20 Dhjetor 2016 13:46
zoom Nė vendin ku ndodhi tragjedia nė Gjermani me 12 viktima dhe 50 tė plagosur, ndodhej shumė pranė dhe kėngėtar i njohur shqiptar, Dashnor Diko.

Diko duke rrėfyer pėr ēastet e tmerrit, tregon se ndodheshin tre familje shqiptare bashkė me fėmijėt.

“Faleminderit o Zo! Nė Berlin, nė vendin ku ka ndodhur tragjedia, ishim mbrėmė tre familje bashkė me fėmijėt tanė, tė cilėt morėn kėnaqėsinė te ato lojėrat. Zoti na paska ruajtur dhe keqardhje nė maksimum pėr ata viktima”, shkruan kėngėtari nė Facebook.

Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 822 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!