Aktorja e Top-Channel pranon lidhjen me Taulant Xhakėn
Publikuar me: Enjte, 30 Qershor 2016 12:02
zoom

Talulant Xhaka duket së është hedhur në krahët e dashurisë së tij më të re…

Fjalët janë përhapur për aktoren e trupës së ‘E diell’ në Top Channel, Anais Lika. Disa foto të publikuar disa ditë më parë nga ‘Bluetooth’ tregonte një afrimitet të tyren në një nga klubet e Tiranës.

E ftuar në ‘Procesin Sportiv’ mbrëmjen e djeshme, Anais e pyetur rreth lidhjes së saj me Xhakën ka thënë se nuk do të përgjigjet as po e as jo.

“Ku ka zë s’është pa zë”, është shprehur ajo, duke konfirmuar kështu lidhjen me mesfushorin e Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka.

Gjithsesi bukuroshja nuk ka dhënë detaje se si është njohur dhe sa kohë ka që është në një lidhje me mesfushorin energjik.


Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 628 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!