Aksidentohen në Ferizaj Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj (foto )
Aksidentohen në Ferizaj Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj (foto )
Publikuar me: 06 Kor 2016

Sipas mediave kosovare shkruhet se mbrëmjen e djeshme Ermal Mamaqi dhe Alban Skenderaj janë aksidentuar me makinë në hyrje te rrethrrotullimi në Ferizaj.

Ata po ktheheshin nga Shkupi ku ishin pjesëmarrës në një lokal nate në të cilin kanë performuar.

Vetë Albani kishte postuar në profilin e tij në Facebook posterin ku shfaqej së bashku me Ermalin dhe njoftonte se do të performonin në një lokal që quhej “NewStar”.

Ndërkohë thuhet se nuk kanë pasoja të rënda fizike edhe pse makina është dëmtuar mjaft, megjithëse lajmi ende mbete i pakonfirmuar plotësisht pasi vetë këngëtarët nuk janë prononcuar për asnjë media.

Burimi: panorama.com.al Editor: Redaksia Online Lexuar 528 here

Tags:
Imazhe nga Artikulli


Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Sa bejne dy plus 1? (shkruaje me germa rezultatin)
EMRI: