8 marsi, gratė shqiptare shfrenohen nė klubet e Tiranės (+16)
Publikuar me: Enjte, 09 Mars 2017 20:18
zoom

Këtë të enjte femrat në mbarë botën kanë festuar 8 marsin, festën ndërkombëtare të gruas.

Por mënyrat e kremtimit të kësaj date ka qenë e ndryshme nga vendi në vend.

Në shqipëri, ashtu sikurse edhe vitin e kaluar, nuk kanë munguar festimet në klubet e natës sidomos në Tiranë.

Performanca me striptistë dhe striptiste në këtë datë, po kthehet në një ‘traditë’ për klubet e natës.

‘Moscow Club’ është një nga klabet ku vihet re presenca e madhe e femrave, gjë që tregohet dhe nga pamjet e marra nga mediat.

Sipas asaj që bëhet e ditur në rrjetet sociale, nuk kanë munguar rastet ku gra të ndryshme madje edhe nga rrethet, kanë mashtruar burrat e tyre për të shkuar në clube ku performonin meshkuj lakuriq.

Më poshtë janë disa nga fotot e shkrepura mbrëmjen e djeshme teksa femrat kanë festuar mes djemve dhe femrave gjysmë të zhveshura.


Tags:

Imazhe nga Artikulli


Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 1128 here |
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!