Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Tė ndryshme Shto Barcalete [ Kėrko ]

Tė ndryshme

Femija dhe plaku

Nje femije ishte duke qajtur dhe i afrohet nje njeri ,e pyet perse po qan femija ja kthen sepse beni ma hodhi buken ne toke zotrija i thot me qellim femija ja kthen jo jo me sallam

Shqiptari

Pse krejt Shqiptart Kan Snapchat?
Se Dojn me deshmu se jon Qen Ne Te vertet!

dy budallenjt

ishin dy budallenj dhe po rrinin.NJeri tha skena cfar te bejm a te shtyme kete pallatin dhe ta cojme te lagjja tjeter?Epo mir lan xhaketat ne tok dhe fillojne te shtyne me te veten.aty shkon jneri dhe i merr xhaketat.shtyne e shtyne sa lodhen dhe kthejne koken mbrapa.Ehuuuuuu sa larg paskemi shkuar nuk u dukkan as xhaketat.


njeriu pa krahe

ishte nje bure pa nje kra.atij ju merzit jeta dhe u ngjit ne cati per tu hedhur.kur do hidhej pa poshte nje njeri tjeter pa krahe dhe i tha;mua pa nje kra mu merzit jeta ti pa te du e kercen ky i thote lemo o reat ce po me kruet bytha

Gjakovari

Osht gjakovari tu ngu muzike
Edhe i prishen ndegjuset
Thot ishalla more zot mu kan shurdhu vesht

gruja dhe burrnimi

kishin qen disa burra ne nje dhom dhe hyn njeri thot kush i frigohet grues net ngritet ne kemb krejt ngriten njeri jo.i thot ti nuk ju tuesh grues a ai thot jo i tutna por si e permene emrin e grues um leshun kembet e sun u ngritsha hahaha.

Dreka

hyp gjakovari mi kulum te shtepis dhe rrezohet ne tok bumm oj grua oj grua mos be asgje sot per drek se do e ha ne spital

folja skam

Profesori:zgjedhoma foljen \'\'skam\'\'
Nxenesi:un skam,ti ske,ai ajo skam,
ne skemi,ju skeni,ata ato skan..
Profesori:qfar kohe esht kjo.
Nxenesi:ne kohen e fukarrallakut profesor

Gjakovari

hyp gjakovari ne autobus
dhe thot a paguhet bilet
per lule
sigurisht qe jo ..
Manushaqe,hajde hyp

Nje dite pune

Nje dite pune
5:00h-\'\'Paskam koh per te fjetur\'\'
6:00h-\'\'Po fle edhe pak\'\'
6:30h-\'\'Koha per tu zgjuar\'\'
6:57h-\'\'U zgjova, vetem sa te numroj deri ne tre:Nje, dy...\'\'
10:00h-\'\'Alo shef jam shum i semur sot nuk mund te vi ne pun...\'\'
8 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »
Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 3 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 3 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0