Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Policė Shto Barcalete [ Kėrko ]

Policė

shqiptari ne bosnje

nje shqiptar shkon perte gjetur pune ne bosnje menjehere pas luftes duke shetitur neper qytet e zene nata takohet me nje polic ,nata ishte shume kthjellet enuk e dinte a prej dielli a prej hene dhe pyeti policin a eshte diell apo hene? POLICI IU pergjegj nuk e di se nuk jam prej bosnje

polici

Hy nje polic ne nje lokal.

Pas 10 min vjen nje djal tek lokali dhe thote :

- o Agron te mori shtepia flake..

Ne kte moment cohet polici dhe del me vrap nga lokali...

Pasi beri 1km me vrap,ndalon dhe thote me vete :

- po une sjam Agroni..

Hoxha me biciklet

Ka dal hoxha tuj dhan bicikletes pa duar dhe e ndal polici.

Me falni zotri hoxh po si i jep bicikletes pa dur? a e din qe denimi asht 35Euro edhe me te gjobit!

Po me degjo o polic se un skam nevoj me e majt, se vallahi Zoti ja man per mua

- i kthehet polici - po a? dy veta ne nje biciklet. 70 euro gjoba.Policia Shqiptare dhe lepuri

Na ishin mbledhur ne nje pyll te gjith policet e botes dhe do kapnin nje lepur.
Kush e kap me shpejt do fitonte nje cmim.
Hyn i pari i FBI dhe e kap lepurin per 2 minuta,
Hyn policia Gjermane dhe e kap lepurin per 3 minuta.
Keshtu me radh te gjith policit e tjera, dhe me e forta i vjen radha policis ton.
Hyn policia jon rri 3 ore, 4 ore,5 ore dhe bohen merak policet tjere, shkojm shofim ca e ka gjet?
Kur shkojn shofin policin ton tu i ra majmunit, do na e tregosh ku esht fshehur lepuri apo ti q robt!

Polici dhe psikologu

Nje polic takohet me nje Psikolog dhe e pyet se cpune ben Psikologu?
Po ja psh Une pyes nje person nese e han peshkun? Nese thote Po, une kuptoj qe atij i pelqen Deti ,i pelqen Plazhi i pelqejne Femrat etj.
Te nesermen takohet polici me nje shok te tij dhe i thote e di ti se cdo te thote te jesh Psikolog?
Jo ia kthen Ai. Ta them une: Ty te pelqen Peshku? JO. Atehere qenke Pederast!

Prifti ne biciklete

nje prift po i jepte bicikletes pa duar. polici e ndalon dhe i thote pese leke gjobe. prifti i habitur e pyet pse. polici i thote se ishte duke i dhene bicikletes pa duar. prifti i thote se ai eshte me zotin. polici i thote dhjete leke gjobe se ishin dy veta ne biciklete

Qytetari ne vija te bardha

Nje polic ndalon nje qytetar tek Sheshi Skenderbej, dhe i thote Je i
denuar me 500 leke gjobe se po kalon
jo tek vijat e bardha, e ku banoni juve zotri? Nga malcija jam, po me qe qenke prej malesie po ta fal, por do te le nje detyre! Qe kur te shkosh ne malsi tu thuajsh atyre tjereve qe kur tevijne ne Tirane te kalojne tek vijat e bardha se per ndryshe do ti gjobis
Dakort thote malsori: Po ku ti gjej tjeret ato jane veshur te gjithe police dhe kane bere bunkere pa leje ne zonen informale.


Dy police

Ishin dy police ne oren 2 te nates duke ecur per ne shtepi bien ne puset te ujrave perpiqet polici i pare per te dalur dhe nuk mundet ndersa tjetri i thot provoje edhe nje here n.q.s nuk dalim hajde te ikim ne shtepi.


Policia shqiptare

Na ishin mbledhur ne nje pyll te gjith policet e botes dhe do kapnin nje lepur.
Kush e kap me shpejt do fitonte nje cmim.
Hyn i pari i FBI dhe e kap lepurin per 2 minuta,
Hyn policia Gjermane dhe e kap lepurin per 3 minuta.
Keshtu me radh te gjith policit e tjera, dhe me e forta i vjen radha policis ton.
Hyn policia jon rri 3 ore, 4 ore,5 ore dhe bohen merak policet tjere, shkojm shofim ca e ka gjet?
Kur shkojn shofin policin ton tu i ra majmunit, do na e tregosh ku esht fshehur lepuri apo ti q robt!

POLICI BUDALLA

NJE POLIC I THTE BABAIT QE E KISHTE POLIC O BA JU POLICAT TE GJITHE JENI BUDALLENJ,PO PSE E PYET I ATI.JA PSE I THOTE DJALI NJE DITE KUR VAJTA TE BLEJA PANINE NDALOVA PARA POLICIT DHE I THASH:PO E GJETE SE SA PANINE KAM NE QESE DO TE TI JAP TE 2-JA POLICI MENDOHET NJEHERE DHE I THOTE 3-KE.JA PSE JENI BUDALLENJ I THOTE DJALI BABIT3 Faqe 1 2 3 
Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 4 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 4 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0