Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Pikante Shto Barcalete [ Kėrko ]

Pikante

3 Pytje me nje pergjigjje te sakt

po ua bej 3 pytje qe te 3-ja kan vetem nje pergjigjje te sakt


1 Pse soset buka ?
2 Pse dheb dhami ?
3 pse jet gruja shtatzen ?

derpini dhe derpina

derpini ka kalu me ni iphad ne dor dhe derpina i ka then: iphadi yt esht a po a nuk te kam then se je i bukur po por iphadi i nje kusheririt eshtt.....

Mesuesja apo mjekja?

E pyesin nje njeri se kishe marre per grua nje mesuese apo nje mjeke?
Ai pergjigjet mesuesen.Pse? Sepse mesuesja c\'do here thot: hajde ta perserisim edhe nje here, kurse mjekja thot :hajde tjetri.:D

djali dhe prinderit

njehere djalin e pyeti babai i tij se a e do ate ma shum apo nėnėn djali i tha dyve njesoj pastaj babai i ta po te kisha shkuar un ne New York e nėna jote ne Amerik ku do te shkoje djali i tha ne amerik pastaj babai e pyeti po te shkoja un ne amerik e nėna jote ne new tork ku do te sjkoje djali i tha ne new york babai e pyeti pse djali i tha sepse ne amerik kesh njeher

Rruges per ne shkoll me autobus

Rruges per ne shkoll me autobus nxensi tallet me shoferin duke e pyetur: O xhaxhi po kur mamin e ke drejtoresh dhe babin kryeminister ca behet femija? Avokat te keqen xhaxhi!
Po kur mami eshte prokurore dhe babi president? Kryeminister te keqen xhaxhi!
Dhe i thot shoferi po ky me mua po tallet, po ta pyes une 1 her.
O cuni xhaxhit po kur mami eshte kurve dhe babi bythqir ca del femija?
Shofer autobusi, i thot femija.

Nje cun ngec ne klas

Nje cun ngec ne klas dhe profesoresha i thot te duhet me ardh ne vjesht per te marr klasen.
Cuni shkon ne vjesht per te marr klasen.
Ne klas ishte vec cuni dhe profesoresha.
Profesoresha i thoc ncenesit: Pa shat pa lopat ikyt kanal kush e ka hap?
Kurse ncenesi i pergjigjet: Pa vadit pa prashit ikyt kullumoq kush e ka rrit? I thot profesoresha fute mren se e ke dit.

Duke berė dashuri

Duke berė dashuri gjatė njė nate tė zjarrtė ,gruaja i thotė burrit”ah ah po vij”.Burri i pergjigjet:”poooooooooo dhe une po vij”:-femija i dėgjon e i thotė ” tė vij dhe unė”. ja pret gjyshi nga dhoma tjetėr :-”po ku dreqin po shkoni tė gjithė nė ketė orė”.

kur ta fut shoqeria

nje cun rreth 15-16 vjecqe e kishte shum mire me babin e tij
i thote se te nesermen di ikte te bente sex per here te pare dhe i ati
gjith gezim i jep ca keshilla...
Te nesermen kur djali kthen i ati e pyet:
HƃĀ© MOR BIR SI TU DUK???
djali:- SHUM BUKUR
babai:- PO KUR E LATE TAKIMIN PER HEREN TJETER??
djali:- ME THANE SHOKET KUR TE TE SHEROHET B*THA...

Edhe 30 here

Niset burri per ne shtepi dhe ne dere e pret gruaja e shqetesuar.
-He si vajti puna? Cte tha doktori?
-Me tha qe me kane mbetur vetem 30 here te tjera per te bere sex dhe ateher je i djegur.
-Oh, atehere u dashkan perdorur me kujdes prandaj duhet te bejme nje liste.
-Une rruges e bera listen dhe me vjen keq te them qe emri yt nuk eshte aty


Dy doktora

Dy doktora: nje mashkull dhe nje femer ishin duke bere seks.
PAsi mbaruan ai filloi ta pyeste.
- Ve bast se ti je gjinekologe!
- Ua i thote kjo po nga e more vesh?
- E mora vesh se punon shume mire me duart, edhe gjate seksit.
- Kurse ti, i thote kjo me duket se je mjek tek narkoza.
- Bravo, po si e gjete?
- E gjeta sepse kur ma fute, nuk ndjeva fare.3 Faqe 1 2 3 
Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 5 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 5 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0