Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Bjonde Shto Barcalete [ Kėrko ]

Bjonde

Biondina

Biondina:Policia Me Ndihmoni Me Ndjekin 5000 Njerez
Policia:Ku Jeni?
Biondina:N Instagram...

bjondja ne dyqan

Shkon bjondja ne nje dyqna per te blere molle.Kur Shkon te shitesi i thote : Me jep 2 kg molle por mi zgjedh te vogla se e kam shtepine larg dhe me vine rende.

Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?

Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?
se don me ja jep edhe digitronin ..

Bjondja "e zgjuar"

Ishin 3 shoqe ne nje ishull te braktisur. Njera ishte brune, tjetra flokekuqe e tjetra bjonde. Per te arritur ne shtetin prane, duhej te notonin 10 km. Niset e para flokekuqja, shkon deri ne 4km dhe mbytet. Niset brunia dhe shkon ne 7 km e mbytet. Niset bjondja, shkon deri ne 9 km, lodhet e thote \" S\'mundem me. Me mire po kthehem mprapsht.......\"

motrat

I thot motra bjonde motres brune: Nuk e kuptoj pse qeshin shoqet kur i them se bjondet drejtojne floket para se te shkoojne ne plazh? Pergjigja e motres brune: Epo nuk e kupton se je bjonde prandaj...


Bjondina Dhe Polici

Ishte nje bjondine qe telefonoi policin ne 2 te nates dhe i tha me kane vjedhur timonin,nderruesin e shpejtesive,radion...
Pas 5 min e therret prape dhe i thote me fal xha polic qenkam ulur mbrapa.

Bjondja dhe Iphone

-i Them Shoqes time ...Ahh ti e paske 1 iPhone..
- Po e kam
- Nuk tkam pyetur.. a nuk te pengon fakti se ke 1 teLefon me inteLegjent se vetja !!Djali dhe Bjondina

Ishte nje djal dhe po ecte rruges dhe po shikon nje bjonde. Djali i thote: Bjonde, bjonde e ke radhen sonte. Bjondina ja kthej: Un e kisha mram sonte e ka jetam.

Si e myt bjondina peshkun?

Si e myt bjondina peshkun?
Ja shtin kryt ne uj!

Pse bjondina kur meson del ne ballkon?

Pse bjondina kur meson del ne ballkon?
Se kur e pyesin njerzit ku ke studiu ajo thot jasht
2 Faqe 1 2 
Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 5 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 5 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0