Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta Shto Barcalete [ Kėrko ]

Barcaleta
Fundit: Femija dhe plaku
Nje femije ishte duke qajtur dhe i afrohet nje njeri ,e pyet perse po qan femija ja kthen sepse beni ma hodhi buken ne toke zotrija i thot me qellim femija ja kthen jo jo me sallam
Tė ndryshme
Shqiptari
Bjonde
Biondina
Bjonde
bjondja ne dyqan
Bjonde
Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?

Policė
shqiptari ne bosnje
nje shqiptar shkon perte gjetur pune ne bosnje menjehere pas luftes duke shetitur neper qytet e zene nata takohet me nje polic ,nata ishte shume kthjellet enuk e dinte a prej dielli a prej h...lexo te gjithe
polici
Hoxha me biciklet
Policia Shqiptare dhe lepuri
Polici dhe psikologu

Bjonde
Biondina
Biondina:Policia Me Ndihmoni Me Ndjekin 5000 NjerezPolicia:Ku Jeni?Biondina:N Instagram...
bjondja ne dyqan
Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?
Bjondja "e zgjuar"
motrat

Burri dhe Gruaja
gruja
a e dini se kur e ban gruja burrin miljoner ,,,,,............ veq kur eshte burri miljarder mas ni muaji e ban miljoner
greku
burri dhe gruaja
Burri dhe gruaja ne parade demash
Televizori

Kafshėt
LEPURI DHE QENI
Rruges duke levizur papritmas esheh nje qen duke ardhur,lepuri ndalet !Kur mbrrine qeni e pyet lepurin q`pret ti ketu,jame duke pritur ujkun per te dal ne dyluftim Qeni u habit dhe eci du...lexo te gjithe
Lepuri dhe tualeti
qeni do nje te dashur
qeni dhe luani
Kamikazi me bombe...

Nastradini
Guri dhe Nastradini
tek ni fshat bie ni gur i madh nga qielli edhe nuk mund ta largojn i gjith fshati shkojn te nastradini e pyesin se a ka ndonje ide per ta larguar gurin ai thote po por se pari me duehn nje muaj ve...lexo te gjithe
Nastradini dhe shokte majmun
A fluturon devja
Nje nate gruaja
Nastradini dhe Cifuti

Pikante
3 Pytje me nje pergjigjje te sakt
po ua bej 3 pytje qe te 3-ja kan vetem nje pergjigjje te sakt 1 Pse soset buka ?2 Pse dheb dhami ? 3 pse jet gruja shtatzen ?
derpini dhe derpina
Mesuesja apo mjekja?
djali dhe prinderit
Rruges per ne shkoll me autobus

Tė ndryshme
Femija dhe plaku
Nje femije ishte duke qajtur dhe i afrohet nje njeri ,e pyet perse po qan femija ja kthen sepse beni ma hodhi buken ne toke zotrija i thot me qellim femija ja kthen jo jo me sallam
Shqiptari
dy budallenjt
njeriu pa krahe
GjakovariTotali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 6 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 6 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0