Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Policė->shqiptari ne bosnje Shto Barcalete [ Kėrko ]

shqiptari ne bosnje

Publikuar me: Shtunė, 27 Dhjetor 2014 23:12

nje shqiptar shkon perte gjetur pune ne bosnje menjehere pas luftes duke shetitur neper qytet e zene nata takohet me nje polic ,nata ishte shume kthjellet enuk e dinte a prej dielli a prej hene dhe pyeti policin a eshte diell apo hene? POLICI IU pergjegj nuk e di se nuk jam prej bosnje


Burimi: | Editor: endrit | Lexuar 2942 here |
Vlerësimi: 22 - Mesatarja: 2.6

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 8 përsona e pëlqejnë! | 3 përsona nuk e pëlqejnë!

Nuk i intereson ky artikull!
nikita - komentuar me: 07 Nen 2016
waww

Eshte dakort me artikullin!
ulki - komentuar me: 03 Kor 2016
ulki shehu nga Rahoveci

Eshte dakort me artikullin!
altin - komentuar me: 11 Qer 2016
ahhahahahhahahahhha

Eshte dakort me artikullin!
altin - komentuar me: 04 Maj 2016
ahhahahahhahahahhha

Eshte dakort me artikullin!
Izet - komentuar me: 07 Dhj 2015
I zoti i shtepis e pyet njė mashkull te vetin po sa hyn mrena nga oborri a ish kthjekket a vrant ai i pergjigjet se di valla se pava prej shiu

Nuk eshte dakort me artikullin!
samanta - komentuar me: 23 Nen 2015
dhe pse tha shtu ai polici?

Eshte dakort me artikullin!
hyrishahe - komentuar me: 22 Tet 2015
ma palidhje barcoleta as ni kuptim se pati

Nuk i intereson ky artikull!
Alba - komentuar me: 10 Kor 2015
shum mir

Eshte dakort me artikullin!
hjfjhvgfyg - komentuar me: 01 Pri 2015
sen smorra vesh

Nuk eshte dakort me artikullin!
ttttt - komentuar me: 11 Mar 2015
Mut e ke bon

Eshte dakort me artikullin!
tea - komentuar me: 04 Shk 2015
fjavascript:add_smilie(""

Nuk eshte dakort me artikullin!
1 - komentuar me: 02 Jan 2015

Eshte dakort me artikullin!
endrit - komentuar me: 31 Dhj 2014


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 1 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0