Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Kafshėt->qeni dhe luani Shto Barcalete [ Kėrko ]

qeni dhe luani

Publikuar me: Martė, 01 Tetor 2013 17:26

qeni dojke me ndrru emrin dhe shkoi te luani i tha o luan ndrroma emrrin se krejt pom thirrin qen qen qen luani i thot:pa ti je qen smuj me ta ndrru emrin edhe ti sje besnik qeni i thot luanit:provoje benikerin tima luani tha:ani do ta provoj dhe i dha nje cop mishi i tha te mos ta haj deri ne mengjes kur te vij une nese e shoh mishin ta ndrooj emrin qeni ha :ani .kaluan disa ore qeni i uritur e shikon mishin :jo sdo ta haj mishin se nese e haj nuk do te ma nderoj emrin luanii.kaluan disa or i uritur tha hik mere se une e kom emrin e mir dhe e hongri mishin


Burimi: youtube | Editor: rinor mezini | Lexuar 1400 here |
Vlerësimi: 21 - Mesatarja: 1

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 2 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!

Nuk i intereson ky artikull!
eleni - komentuar me: 15 Pri 2014
o ca na fusni keto per bebet

Eshte dakort me artikullin!
klevi - komentuar me: 17 Shk 2014
fuck

Eshte dakort me artikullin!
ilda - komentuar me: 07 Nen 2013
sa kot


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 0 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 0 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0