Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Nastradini->Nastradini dhe shokte majmun Shto Barcalete [ Kėrko ]

Nastradini dhe shokte majmun

Publikuar me: Mėrkurrė, 01 Janarė 2014 21:55

Njehere Nastradini kishte hipur ne nje peme dhe po hante nje banane.
Kur e pane shoket e tij, filluan te talleshin me te:

-O Nastradin, a e din se majmunat moti kan zbrit prej peme?

Nastradini iu pergjigjet:

-Po po, pe shof.Burimi: | Editor: Eronit Sopi | Lexuar 1453 here |
Vlerësimi: 20 - Mesatarja: 4

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 1 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!

Eshte dakort me artikullin!
kujtim-prizreni - komentuar me: 24 Jan 2014
kishin qen tre shok dhe jan mledh te shpija e njonit me flet kur jan mbulu me ni plaf tret dhe njani prej tynve ka teshtin dhe e lag shokun dhe aj i kthehet dhe i thot kujdes tjera here kur don te tedh dhe nje here bertit rezikkkk pas pak minutave aj bertet rezikkkk dhe kta dy shokt i mbulojn kokat me plaf dhe aj ja fut pordh


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 0 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 0 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0