Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Kafshėt-> LEPURI DHE QENI Shto Barcalete [ Kėrko ]

LEPURI DHE QENI

Publikuar me: Enjte, 07 Janarė 2016 18:54

Rruges duke levizur papritmas esheh nje qen duke ardhur,lepuri ndalet !Kur mbrrine qeni e pyet lepurin q`pret ti ketu,jame duke pritur ujkun per te dal ne dyluftim Qeni u habit dhe eci duke menduar si eshte e mundeshme qe lepuri te dal ne dyluftim me ujkun.pas pak vjen ujku dhe e pyet lepurin qfare pret lepuri i pergjigjet se jame duke pritur luanin ne dyluftim ujku kalone duke menduar se si eshte e mundur qe lepuri te dal ne dyluftim me luanin.Pas pak vjene luani dhe e pyet qfare iu the te tjereve ,lepuri iu pergjegj paj une veq ha m...!Burimi: ME TE VJETERIT | Editor: ENDRIT | Lexuar 934 here |
Vlerësimi: 18 - Mesatarja: 5

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 1 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!

Eshte dakort me artikullin!
ENDRIT - komentuar me: 08 Jan 2016
jam shum i lumtur


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 0 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 0 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0