Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Kafshėt->Kamikazi me bombe... Shto Barcalete [ Kėrko ]

Kamikazi me bombe...

Publikuar me: Hėnė, 19 Mars 2012 23:37

Kamikazi me bombe...
- Keni vetem nje minut kohe per te dale nga dyqani i kafsheve !!!
- Breshka: A mos ja fut kot !!! xPBurimi: | Editor: Agron Nikaj | Lexuar 1460 here |
Vlerësimi: 21 - Mesatarja: 0.43

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 3 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 3 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0