Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Policė->Hoxha me biciklet Shto Barcalete [ Kėrko ]

Hoxha me biciklet

Publikuar me: Martė, 15 Dhjetor 2009 23:24

Ka dal hoxha tuj dhan bicikletes pa duar dhe e ndal polici.

Me falni zotri hoxh po si i jep bicikletes pa dur? a e din qe denimi asht 35Euro edhe me te gjobit!

Po me degjo o polic se un skam nevoj me e majt, se vallahi Zoti ja man per mua

- i kthehet polici - po a? dy veta ne nje biciklet. 70 euro gjoba.
Burimi: | Editor: Agron Nikaj | Lexuar 2809 here |
Vlerësimi: 36 - Mesatarja: 4.22

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 6 përsona e pëlqejnë! | 1 përsona nuk e pëlqejnë!

Eshte dakort me artikullin!
Macja dhe RRushi - komentuar me: 18 Tet 2015
Maca provonte ta kapte Rrushin pas shum her nuk e kapi dot
Dhe a e di cfare tha?
Nuk eshte pjekur akomaa

Nuk eshte dakort me artikullin!
buli-06 - komentuar me: 26 Kor 2013
pa lidhje turp

Eshte dakort me artikullin!
tony - komentuar me: 14 Pri 2013
veeeery good

Eshte dakort me artikullin!
lindi - komentuar me: 05 Pri 2013
gjermani dhe shqiptari i tha gjermani shiptarit ma jep ni cop hekur ta maroj komplet ni anije shqiptari i a kthen ma jep ti nanen tende un ta maroj komplet stafin e anijes.

Eshte dakort me artikullin!
paulin - komentuar me: 24 Mar 2013
me polqen eshte inteligjente

Eshte dakort me artikullin!
mevlan - komentuar me: 05 Mar 2013
al

Eshte dakort me artikullin!
jona - komentuar me: 08 Sht 2011


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 10 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 10 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0