Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Nastradini->Guri dhe Nastradini Shto Barcalete [ Kėrko ]

Guri dhe Nastradini

Publikuar me: Shtunė, 05 Korrik 2014 08:42

tek ni fshat bie ni gur i madh nga qielli edhe nuk mund ta largojn i gjith fshati shkojn te nastradini e pyesin se a ka ndonje ide per ta larguar gurin ai thote po por se pari me duehn nje muaj vetem mish ata i dergojn te gjitha llojet e mishrave per nje muaj rralle dhe kur vjen dita per ta hjekur gurin e pyesin se a e ka hjekur ai thot ejani ta hjekim
kur mberrijn te gjith nastradini thot " qitmna n'shpin"Burimi: | Editor: Leon Halili | Lexuar 2053 here |
Vlerësimi: 16 - Mesatarja: 3.67

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 1 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!

Eshte dakort me artikullin!
Gjermani Shqiptari dhe Amerikani - komentuar me: 24 Jan 2015
U kan Amerikani Gjermani dhe Shqiptari
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Nejten pak e shkun


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 6 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 6 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0