Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/barcaleta/index.php on line 453

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Barcaleta - Gjakovari
Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Tė ndryshme->Gjakovari Shto Barcalete [ Kėrko ]

Gjakovari

Publikuar me: Mėrkurrė, 02 Dhjetor 2015 21:52

Osht gjakovari tu ngu muzike
Edhe i prishen ndegjuset
Thot ishalla more zot mu kan shurdhu veshtBurimi: | Editor: Lindi Al | Lexuar 672 here |
Vlerësimi: 18 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 4 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 4 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0