Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Tė ndryshme->dy budallenjt Shto Barcalete [ Kėrko ]

dy budallenjt

Publikuar me: Shtunė, 05 Mars 2016 21:54

ishin dy budallenj dhe po rrinin.NJeri tha skena cfar te bejm a te shtyme kete pallatin dhe ta cojme te lagjja tjeter?Epo mir lan xhaketat ne tok dhe fillojne te shtyne me te veten.aty shkon jneri dhe i merr xhaketat.shtyne e shtyne sa lodhen dhe kthejne koken mbrapa.Ehuuuuuu sa larg paskemi shkuar nuk u dukkan as xhaketat.Burimi: nje liber | Editor: erion moska | Lexuar 742 here |
Vlerësimi: 14 - Mesatarja: 3

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 6 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 6 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0