Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/barcaleta/index.php on line 453

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Barcaleta - bjondja ne dyqan
Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Bjonde->bjondja ne dyqan Shto Barcalete [ Kėrko ]

bjondja ne dyqan

Publikuar me: Enjte, 23 Qershor 2016 16:38

Shkon bjondja ne nje dyqna per te blere molle.Kur Shkon te shitesi i thote : Me jep 2 kg molle por mi zgjedh te vogla se e kam shtepine larg dhe me vine rende.


Burimi: | Editor: nastradini | Lexuar 546 here |
Vlerësimi: 14 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 1 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 1 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0