Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Pikante->3 Pytje me nje pergjigjje te sakt Shto Barcalete [ Kėrko ]

3 Pytje me nje pergjigjje te sakt

Publikuar me: Mėrkurrė, 28 Janarė 2015 08:01

po ua bej 3 pytje qe te 3-ja kan vetem nje pergjigjje te sakt


1 Pse soset buka ?
2 Pse dheb dhami ?
3 pse jet gruja shtatzen ?Burimi: | Editor: kuqi | Lexuar 1035 here |
Vlerësimi: 13 - Mesatarja: 1

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 4 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 4 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0