Llogaria ime
AOL Portal RUSI 2018

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Panama
Ndeshjet e skuadrės: Panama
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.18 Qer 2018 - 17:00G
Belgjike 3-0 Panama
2.24 Qer 2018 - 14:00G
Angli 6-1 Panama
3.28 Qer 2018 - 20:00G
Panama 1-2 Tunizi

Tė gjitha ndeshjet e Grupit G

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.18 Qer 2018 - 17:00G
Belgjike 3-0 Panama
2.18 Qer 2018 - 20:00G
Tunizi 1-2 Angli
3.23 Qer 2018 - 14:00G
Belgjike 5-2 Tunizi
4.24 Qer 2018 - 14:00G
Angli 6-1 Panama
5.28 Qer 2018 - 20:00G
Angli 0-1 Belgjike
6.28 Qer 2018 - 20:00G
Panama 1-2 Tunizi
Lajme nga Sporti
Vendimi/ “Rusi 2018” nėn syrin e teknologjisė
Teknologjia pjesė e Boterorit “Rusi 2018”. Presidenti i organit mė tė lartė tė fubollit botėrorė Fifa, Gianni Infatino ka deklaruar sė ne botėrorin “Rusi 2018” do tė apliokohet moviola nė fushėn e ...

“Rusi 2018”, Brazili kualifikohet i pari. Argjentina e Uruguaji humbasin “maleve”
Brazili ėshtė skuadra e parė nė botė qė pret biletėn pėr nė fazėn finale tė Botėrorit tė vitit 2018, qė do tė zhvillohet nė Rusi.Kombėtarja 5 herė kampione e botės fitoi me lehtėsi ndaj Paraguajit ...

Flakadanėt nė “Renzo Barberas”, mediat e huaja shėnjestrojnė shqipėrinė
Ndeshja historike mes Italisė dhe Shqipėrisė, e para zyrtare mes dy kombėtareve, u pėrfol nė mediat sportive botėrore mė shumė pėr ngjarjet e papėlqyeshme tė ndodhura nė shkallėt e “Renzo Barberas”...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi A
Skuadra-Gola+GolaPikė
Uruguaj-059
Rusi-486
Arabia Saudite-723
Egjipt-620

Grupi B
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-565
Portugali-455
Iran-224
Marok-421

Grupi C
Skuadra-Gola+GolaPikė
France-137
Danimarke-125
Peru-223
Australi-521

Grupi D
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-179
Argjentine-534
Nigeri-433
Islande-521

Grupi E
Skuadra-Gola+GolaPikė
Brazil-157
Zvicerr-455
Serbi-423
Kosta Rike-521

Grupi F
Skuadra-Gola+GolaPikė
Suedi-256
Meksike-436
Korea e jugut-333
Gjermani-423

Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Belgjike-299
Angli-386
Tunizi-853
Panama-1120

Grupi H
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kolumbi-256
Senegal-444
Japoni-444
Poloni-523