Llogaria ime
AOL Portal
RUSI 2018

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Zvicerr
Ndeshjet e skuadr�s: Zvicerr
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.17 Qer 2018 - 20:00E
Brazil 1-1 Zvicerr
2.22 Qer 2018 - 20:00E
Serbi 1-2 Zvicerr
3.27 Qer 2018 - 20:00E
Zvicerr 2-2 Kosta Rike
4.03 Kor 2018 - 16:001/8
Suedi 1-0 Zvicerr

T� gjitha ndeshjet e Grupit 1/8

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.17 Qer 2018 - 14:00E
Kosta Rike 0-1 Serbi
2.17 Qer 2018 - 20:00E
Brazil 1-1 Zvicerr
3.22 Qer 2018 - 14:00E
Brazil 2-0 Kosta Rike
4.22 Qer 2018 - 20:00E
Serbi 1-2 Zvicerr
5.27 Qer 2018 - 20:00E
Serbi 0-2 Brazil
6.27 Qer 2018 - 20:00E
Zvicerr 2-2 Kosta Rike
7.30 Qer 2018 - 16:001/8
France 4-3 Argjentine
8.30 Qer 2018 - 20:001/8
Uruguaj 2-1 Portugali
9.01 Kor 2018 - 16:001/8
Spanje 1-1 Rusi
10.01 Kor 2018 - 20:001/8
Kroaci 1-1 Danimarke
11.02 Kor 2018 - 16:001/8
Brazil 2-0 Meksike
12.02 Kor 2018 - 20:001/8
Belgjike 3-2 Japoni
13.03 Kor 2018 - 16:001/8
Suedi 1-0 Zvicerr
14.03 Kor 2018 - 20:001/8
Kolumbi 0-0 Angli
Lajme nga Sporti
Vendimi/ “Rusi 2018” nën syrin e teknologjisë
Teknologjia pjesë e Boterorit “Rusi 2018”. Presidenti i organit më të lartë të fubollit botërorë Fifa, Gianni Infatino ka deklaruar së ne botërorin “Rusi 2018” do të apliokohet mo...

“Rusi 2018”, Brazili kualifikohet i pari. Argjentina e Uruguaji humbasin “maleve”
Brazili është skuadra e parë në botë që pret biletën për në fazën finale të Botërorit të vitit 2018, që do të zhvillohet në Rusi.Kombëtarja 5 herë kampione e botës fitoi me leht...

Flakadanët në “Renzo Barberas”, mediat e huaja shënjestrojnë shqipërinë
Ndeshja historike mes Italisë dhe Shqipërisë, e para zyrtare mes dy kombëtareve, u përfol në mediat sportive botërore më shumë për ngjarjet e papëlqyeshme të ndodhura në shkallët e ...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi A
Skuadra-Gola+GolaPik�
Uruguaj-059
Rusi-486
Arabia Saudite-723
Egjipt-620

Grupi B
Skuadra-Gola+GolaPik�
Spanje-565
Portugali-455
Iran-224
Marok-421

Grupi C
Skuadra-Gola+GolaPik�
France-137
Danimarke-125
Peru-223
Australi-521

Grupi D
Skuadra-Gola+GolaPik�
Kroaci-179
Argjentine-534
Nigeri-433
Islande-521

Grupi E
Skuadra-Gola+GolaPik�
Brazil-157
Zvicerr-455
Serbi-423
Kosta Rike-521

Grupi F
Skuadra-Gola+GolaPik�
Suedi-256
Meksike-436
Korea e jugut-333
Gjermani-423

Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPik�
Belgjike-299
Angli-386
Tunizi-853
Panama-1120

Grupi H
Skuadra-Gola+GolaPik�
Kolumbi-256
Senegal-444
Japoni-444
Poloni-523