Llogaria ime
AOL Portal RUSI 2018

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Rusi
Ndeshjet e skuadrės: Rusi
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.14 Qer 2018 - 17:00A
Rusi 5-0 Arabia Saudite
2.19 Qer 2018 - 20:00A
Rusi 3-1 Egjipt
3.25 Qer 2018 - 16:00A
Uruguaj 3-0 Rusi
4.01 Kor 2018 - 16:001/8
Spanje 1-1 Rusi
5.07 Kor 2018 - 20:001/4
Rusi 2-2 Kroaci

Tė gjitha ndeshjet e Grupit 1/4

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.14 Qer 2018 - 17:00A
Rusi 5-0 Arabia Saudite
2.15 Qer 2018 - 14:00A
Egjipt 0-1 Uruguaj
3.19 Qer 2018 - 20:00A
Rusi 3-1 Egjipt
4.20 Qer 2018 - 17:00A
Uruguaj 1-0 Arabia Saudite
5.25 Qer 2018 - 16:00A
Arabia Saudite 2-1 Egjipt
6.25 Qer 2018 - 16:00A
Uruguaj 3-0 Rusi
7.30 Qer 2018 - 16:001/8
France 4-3 Argjentine
8.30 Qer 2018 - 20:001/8
Uruguaj 2-1 Portugali
9.01 Kor 2018 - 16:001/8
Spanje 1-1 Rusi
10.01 Kor 2018 - 20:001/8
Kroaci 1-1 Danimarke
11.02 Kor 2018 - 16:001/8
Brazil 2-0 Meksike
12.02 Kor 2018 - 20:001/8
Belgjike 3-2 Japoni
13.03 Kor 2018 - 16:001/8
Suedi 1-0 Zvicerr
14.03 Kor 2018 - 20:001/8
Kolumbi 0-0 Angli
15.06 Kor 2018 - 16:001/4
France 2-0 Uruguaj
16.06 Kor 2018 - 20:001/4
Brazil 1-2 Belgjike
17.07 Kor 2018 - 16:001/4
Angli 2-0 Suedi
18.07 Kor 2018 - 20:001/4
Rusi 2-2 Kroaci
Lajme nga Sporti
Vendimi/ “Rusi 2018” nėn syrin e teknologjisė
Teknologjia pjesė e Boterorit “Rusi 2018”. Presidenti i organit mė tė lartė tė fubollit botėrorė Fifa, Gianni Infatino ka deklaruar sė ne botėrorin “Rusi 2018” do tė apliokohet moviola nė fushėn e ...

“Rusi 2018”, Brazili kualifikohet i pari. Argjentina e Uruguaji humbasin “maleve”
Brazili ėshtė skuadra e parė nė botė qė pret biletėn pėr nė fazėn finale tė Botėrorit tė vitit 2018, qė do tė zhvillohet nė Rusi.Kombėtarja 5 herė kampione e botės fitoi me lehtėsi ndaj Paraguajit ...

Flakadanėt nė “Renzo Barberas”, mediat e huaja shėnjestrojnė shqipėrinė
Ndeshja historike mes Italisė dhe Shqipėrisė, e para zyrtare mes dy kombėtareve, u pėrfol nė mediat sportive botėrore mė shumė pėr ngjarjet e papėlqyeshme tė ndodhura nė shkallėt e “Renzo Barberas”...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi A
Skuadra-Gola+GolaPikė
Uruguaj-059
Rusi-486
Arabia Saudite-723
Egjipt-620

Grupi B
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-565
Portugali-455
Iran-224
Marok-421

Grupi C
Skuadra-Gola+GolaPikė
France-137
Danimarke-125
Peru-223
Australi-521

Grupi D
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-179
Argjentine-534
Nigeri-433
Islande-521

Grupi E
Skuadra-Gola+GolaPikė
Brazil-157
Zvicerr-455
Serbi-423
Kosta Rike-521

Grupi F
Skuadra-Gola+GolaPikė
Suedi-256
Meksike-436
Korea e jugut-333
Gjermani-423

Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Belgjike-299
Angli-386
Tunizi-853
Panama-1120

Grupi H
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kolumbi-256
Senegal-444
Japoni-444
Poloni-523