Llogaria ime
AOL Portal


genci

moti

mos u perzin ne pun te allahut se veq aj e din per mot ju kisha lut mernu me naj pun tjeter e mos i rreni popllin jo shi jo bor se nuk merni vesh as ni qerek per keto pun
Derguar me: Hënë, 03 Shkurt 2014 21:56
Tema t ngjashme1. moti

2. moti:

3. Moti

4. moti

5. moti

6. moti

7. moti

8. koha [moti]

9. moti ne shkoder

10. moti neserArti dhe Kultura1. Posta

2. Huazimet e masmedias

3. Cfar esht aw snap

4. Cka eshte proza

5. Me pelcen porrno

6. Kombetarja

7. Radiatori eshte i ndertuar nga:

8. Hena

9. A ka pun per gruan ne kete dit qe se ben

10. Si te kujdesemi kur jemi me tiroide teprice jodi

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.