Llogaria ime
AOL Portal


drilon

si do te jet moti ne dhjetor 2013

si do te jet moti ne dhjetor 2013
Derguar me: Diele, 01 Dhjetor 2013 22:06
Tema tė ngjashme1. si do jet muaji dhjetor

2. moti

3. moti:

4. Moti

5. moti

6. moti

7. moti

8. moti

9. moti

10. koha [moti]Kohe e lire1. Keqapi

2. Koha per neser ne shkoder

3. Cfar permiresimi do kete shenj e demit

4. A ka femra per seks ne budva

5. Jelek dhe Barrnavek

6. SHEKULLI MADHESHTOR

7. shpuzoren e duhanit

8. Bora

9. kur ka me ra bor

10. KUR KA ME RA BORE

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.