Llogaria ime
AOL Portal


ridvan

shpuzoren e duhanit

si e quajn shpuzoren e duhanit shqip?
Derguar me: Mėrkurrė, 27 Nėntor 2013 21:32
Kohe e lire1. Keqapi

2. Koha per neser ne shkoder

3. Cfar permiresimi do kete shenj e demit

4. A ka femra per seks ne budva

5. Jelek dhe Barrnavek

6. SHEKULLI MADHESHTOR

7. si do te jet moti ne dhjetor 2013

8. Bora

9. kur ka me ra bor

10. KUR KA ME RA BORE

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani
Pergjigjet e dhėna (1)

Agron Nikaj
Mendoj se e keni fjalen per mbajtesen e hirit te duhanit?
Ne gjuhen shqipe quhet Tavėll dhe ne disa dialekte (ajo e veriut) si Taketuke
· Derguar me: Mėrkurrė, 27 Nėntor 2013 22:04 · Raporto