Llogaria ime
AOL Portal


lulzim

kur ka me ra bor

kur ka me ra bor edhe a do te jet dimri i ftoht shum sivjet
Derguar me: Enjte, 21 Nėntor 2013 19:06
Kohe e lire1. Keqapi

2. Koha per neser ne shkoder

3. Cfar permiresimi do kete shenj e demit

4. A ka femra per seks ne budva

5. Jelek dhe Barrnavek

6. SHEKULLI MADHESHTOR

7. si do te jet moti ne dhjetor 2013

8. shpuzoren e duhanit

9. Bora

10. KUR KA ME RA BORE

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.