Llogaria ime
AOL Portal


KASTRIOT

KUR KA ME RA BORE

MUA ME PELQEN SHUME STINA E DIMRIT PER ATE EDHE JU PYETA
Derguar me: Mėrkurrė, 20 Nėntor 2013 21:59
Kohe e lire1. Keqapi

2. Koha per neser ne shkoder

3. Cfar permiresimi do kete shenj e demit

4. A ka femra per seks ne budva

5. Jelek dhe Barrnavek

6. SHEKULLI MADHESHTOR

7. si do te jet moti ne dhjetor 2013

8. shpuzoren e duhanit

9. Bora

10. kur ka me ra bor

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.