Llogaria ime
AOL Portal


elisa

sperma

ben te gelltitesh spermen e mashkullit?
Derguar me: Martė, 29 Tetor 2013 09:55
Shendeti1. Si mund ta rris penisin

2. A ban nji tem per inhalime

3. Mendoni qe eshte e vertete?

4. Varesia

5. Pyetje per shendetin.

6. si te zbardhojme dhembet?

7. perse mbushen janiket me fryme

8. zvoglimi i gjoksit

9. Simtoma e enjtjes

10. menstruacionet

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani
Pergjigjet e dhėna (1)

Agron Nikaj
Kjo eshte nje pyetje relative.
1. Ne rradhe te pare duhet te dish se gelltitja e spermes se mashkullit nuk i ben keq shendetit, pra nuk ka efekte anesore.

2. Kete mund ta beni vetem nese ju pelqen dicka e tille. Shume femra e sjellin si dicka e neveritshme si nga shija apo si veprim. Por ka shume te tjera qe e bejne me kenaqesi dhe nuk e vleresojne si dicka te neveritshme. Kjo varet nga pikepamja e personit.

3. Nje studim i koheve te fundit tregon se biles veti ushqyese per trupin e femres.

Duke degjuar cfare thone thashethemet, mendoj se nuk duhet tepruar ne sasi :) .
· Derguar me: Martė, 29 Tetor 2013 20:10 · Raporto
Koment:Agron Nikaj - Shtunė, 29 Mars 2014 22:05 Vitamina K

Koment:GenTo - Enjte, 07 Nėntor 2013 08:26 Sic thoshte Dr. Arqile Boti : mos u merzit te keqen xhahxhi .... vitamina jane