Llogaria ime
AOL Portal


pa emerr

nje pyetje per kryetarin e kaqanikit

ne shkollen 7 shtatorin ne begrac jan tee pensuar vetem militant e PDk-s drejtori i PDK-s Korilat e PDK-s Dhe Disa Arsimtar Jan Te Punsuarr Gjat kohes tee qaper shakot gjat fushates drejtori nuk rrin shkoll por kerkon voten naper fshat asht i ponsuar dhe kurili mejdi gashi deserter i luftes dhe lejmrohet ne pun dhe gjat urarit te punes punun si taksi drejtori kur far masa nuk merr ndaj tij sepse jan te ni partie gjat kunkuursit ne korrik shkollen kan kunkuru disa persona shum te varfurr dhe nuk jan marr parasysh per parsi i kan dhan mejdi gashit dhe vetem pse asht ne partin deumugratike dhee ky duhet te pergjigjet para ligjit pasi qe ka desertu lufta kryetar keni shtru rrug ne fshatin kurqis dhe gjendja atje ishte katastrof dhe njerzt jan ne ggjendje ekonomike te fshtir dhe vend qe te punsoni njerz ju pushtoni rrug ju faleminderit tung
Derguar me: Shtunė, 26 Tetor 2013 12:52
Tema tė ngjashme1. Pyetje per shendetin.

2. Cfare eshte sherbimi "Pyetje dhe Pergjigje"?Politike1. ahmet zogu dhe skenderbeu

2. PER MIKPRITJEN E PUSHUESEVE KOSOVARE

3. hiqja e vizave

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.