Llogaria ime
AOL Portal


erdi

Si mund ta rris penisin

MirsditaUne jam 18 vjeqar dhe kam problem e kam penisin e vegel si mund ta rris a ka ndojne ilaq apo ndonje barn qe e rrit penisin te lutem me tregoni.Jeni staf i mrekullueshem te lutem me ktheni pergjigje.Falimiderit
Derguar me: Shtunė, 09 Dhjetor 2017 15:48
Tema tė ngjashme1. si mund te shoh qfar moti do te ket ne novosell

2. a mund te jete te dielen moti i mire ne prishtine

3. a eshte edhe malisheva ose si mund te informohem per motin ne malishev

4. Qfar mund te quhet nese penisi nuk i ngritet nje mashkull

5. Si mund te heq "aw,snap" pasi google crome nuk hapet?Shendeti1. A ban nji tem per inhalime

2. Mendoni qe eshte e vertete?

3. Varesia

4. Pyetje per shendetin.

5. si te zbardhojme dhembet?

6. perse mbushen janiket me fryme

7. zvoglimi i gjoksit

8. Simtoma e enjtjes

9. menstruacionet

10. sperma

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani
Pergjigjet e dhėna (1)

Agron Nikaj
Nuk ekziston! Mos u mashtroni nga ata qe u thone te kunderten.

· Derguar me: Diele, 28 Janarė 2018 19:34 · Raporto